Underworld heeft ticket voor Olympische Spelen
Live technoband laat sportheupen wiegen

Underworld verzorgt de muziek van de openingsceremonie van de Olympische Spelen in Londen, op 27 juli 2012. Producer Rick Smith en zanger Karl Hyde werken wederom samen met regisseur Danny Boyle, bekend van Trainspotting, waarvan ‘Born Slippy’ de soundtrack is.
Het duo werkte onlangs aan de muziek voor de musical van Frankenstein en heeft de soundtrack voor meerder films, zoals Trainspotting, A Life Less Ordinary en The Beach, geproduceerd.
Op de website van Underworld, laat het duo verheugd weten aan deze sportieve klus te werken. Rick Smith: “De Frankenstein musical heeft ons geleerd dat we ook kunnen werken aan totaal andere muziek en in een andere omgeving, dan waar we bekend om staan.”
Karl Hyde: “Het wordt meer een muzikale trip dan een visuele, en we nemen deze ‘once in a lifetime’ klus erg serieus.”
Underworld's Frankenstein-soundtrack
Girlscene
Ze
Fashionscene
Beautyscene
Shopscene
FashionsceneTV
Shopgids
Good2b
Chicklit
24H Beauty deal


















.jpg&w=132&h=91)

