
Beeld via Rukes.com.
Om te vieren dat Ultra Miami weer in het Bayfront Park gehouden mag worden wordt er voor de volgende editie flink uitgepakt. Er is nog niet veel informatie over de line-up bekend, maar dat Carl Cox weer aanwezig zal zijn bij het festival is zeker.
LEES OOK: Heeft Hardwell opgetreden tijdens ADE onder een ander alias?
Hij host al heel wat jaren de Resistance MegaStructure stage op het festival. Dit jaar zal hij die stage niet maar een dag hosten, maar het hele weekend. Daardoor is er nu drie dagen lang house en techno te horen bij de stage. Dat maakte Ultra bekend via hun sociale media kanalen en een bijbehorende video.
Eerdere edities werd daar ook de A State Of Trance stage door Armin van Buuren gehost. Of die stage dit jaar weer aanwezig zal zijn en op welke locatie dat zou gebeuren is nog onbekend. Wel is er een extra stage met de naam The Cove. Misschien dat het hierdoor mogelijk is om beide hostings door te laten gaan.
For the very FIRST time at Bayfront Park, the @Resistance @Carl_Cox MegaStructure returns for all 3 days of Ultra Music Festival this March!
— Ultra Music Festival (@ultra) 23 oktober 2019
Prepare to enter another dimension of house, techno and everything in between...#BackToBayfront pic.twitter.com/RoSyf8hP4y