Ben je pas sinds kort dubstepfanaat en weet je niet waar je moet beginnen om meer van het genre te weten te komen? Probeer dan eens deze ‘geschiedenis van dubstep in 25 tracks’-mix.
De collega’s van de Britse website Drowned In Sound deden een poging om het hele verhaal van de dubstep in een mix van één uur te proppen. Ze geven zelf vooraf al ruiterlijk toe dat het absoluut geen compleet overzicht is, maar legden de focus op de belangrijkste verschuivingen binnen het genre. Hun startpunt is de stemmige dark garage van El-B en via o.a. Vex’d, Kode 9, Benga, Skream, Peverelist, Burial en 2562 komen ze uiteindelijk aan bij ‘nieuwkomer’ Joy Orbison. Geschiedenisles kwam nog nooit zo hard uit je speakers blazen….
IJland is een unieke locatie aan het IJ, met een prachtig uitzicht op de skyline van Amsterdam. Van clubnachten en liveoptredens tot zakelijke events en feesten. Capaciteit: tot 1500 personen. Locatie adres: Tt. Vasumweg 171 - 1033 SG Amsterdam. Website: https://ijland.nl/ Oppervlakte: ruim 2400 m2. Entreeprijs: Vanaf gratis - verschilt per event