9 november 2017
Het artiestenaanbod op een rijtje |
Dance Valley-hoofdpodium |
LINE UP VRIJDAG 14 JULI |
Main The PRODIGY LIVE Dj Philippo More to be confirmed |
Eurogrooves Above & Beyond Jochen Miller Cor Fijneman vs Mark Norman Simon Patterson Jurgen The Freak Ian Betts Airwave Reece Elliot |
Pure Intec Ben Sims Christian Smith Preach & Darren Kay back 2 back Marco Bailey Cave Alexander Koning Jon Rundel |
The Prodigy |
Loveland Derrick May King Unique Benny Rodrigues Dimitri Marnix The Youngsters LIVE |
Hard Area Lisa Lashes vs Anne Savage JP Organ Donors Dex n FX Mark EG K 90 Danny D Technikal Alex Kidd |
Electronation Thomas Schumacher Dominik Eulberg Dr. Lektroluv Nuno Dos Santos Nauta + Pablo Lamberti Dion Eva Maria Dax & Clockwork |
Derrick May |
NL Club Jean Remy Marcello Fedde Le Grand Mark van Dale Born to Funk Jeroenski Bjorn Know How |
Chill John-Key Ambient Daan feat. Suus Jerome Loonaloop Zeon Saaf |
Entrance Rob Boskamp Melvin Reese Sylverius Macey Raymundo Silent Disco Tony Cha Cha Danny D The Silent Disco DJs |
DJ Jean |
LINE UP ZATERDAG 15 JULI |
Mainstage Armin van Buuren Mauro Picotto Hernan Cattaneo Danny Howells Marco V Preach Max Graham Stef Vrolijk Miss Nine |
Subliminal Sessions Erick Morillo Harry 'Choo Choo' Romero Jose Nunez Jorge Jaramillo Sebastian Ingrosso Alexander Koning |
L.E.F. (Loud + Electronic + Ferocious) Ferry Corsten Judge Jules Agnelli & Nelson Ronaald van Gelderen Frost & Maron |
Danny Howells |
Concept Juan Atkins Gaetano Parisio Blake Baxter Jesper Dahlback Darren Kay Bryan Cox Joris Voorn Paco Osuna Sandrien Technasia LIVE Secret Cinema LIVE |
Hard Area Proteus Tom Harding Frank Kvitta Mark EG Fausto Yves de Ruyter Jan Liefhebber Tommy Pulse A.R.D. MVDJ Lab 4 LIVE |
Loveland Eric Prydz Housequake Marnix Marco G Laidback Luke Sebastien Leger LIVE Plus more to be confirmed |
Secret Cinema |
Circo Loco Tania Vulcano Luciano Cirillo Clive Hanry Loco Dice Fabrizio Andrew Grant Guido Schneider LIVE Matt John LIVE |
Electronation Afrika Bambaataa A Guy Called Gerald vs. Roman Flugel Hugg & Pepp (Jesper Dahlback vs John Dahlback) Freeform Five Terry Toner vs. Herr Arter Prinz Groove Addicts Generik Dirt Crew LIVE Modeselektor LIVE Mason & The Maker LIVE |
Eurogrooves Cosmic Gate Jean Randy Katana Mike S Marcel Woods Spider Jose Mac & Mac (Scott Mac & Mac Zimms) Sander van Doorn Ton TB |
Loco Dice |
Talent Area (Finals) Miss Monica & Miss Bunty Robin (Jaydee) Albers Guan + winners Dance Valley DJ Contest |
Chill Lenny Ibizarre feat. Conor Sax Jerome Crystina Ambient vs Modifi LIVE Arte.Fact LIVE Yamauchi LIVE |
Entrance Mike van Loon Jesse Voorn Makcim Robert Feelgood Peter Gelderblom Silent Disco Joyce Mercedes Ian Betts |