Het Britse label MN2S viert het Amsterdam Dance Event in de Sugar Factory.
Het house label MN2S uit Londen is sinds 2006 vaste waarde tijdens het Amsterdam Dance Event. Voor het tweede jaar op rij vormt nachttheater Sugar Factory, de grootste kleine club van Amsterdam, het decor voor hun showcase. Vrijdag 22 oktober van 23.30 tot 05.00 uur presenteert het label niemand minder dan: Alex Gaudino, Full Intention, Ron Carroll, Seamus Haji en Robert Owens. Alex Gaudino kennen we van zijn mega klapper Destination Calabria, dat in 2007 een wereldwijde zomerhit was.
Nog zo'n headliner is Full Intention, bestaande uit Michael Gray en Jon Pearn. Laatstgenoemde is ook bekend van zijn zijproject Bodyrox. Tijdens het ADE releast het duo hun EP Earth Moves Around. Ook Ron Carroll, die internationale bekendheid verwierf met zijn monsterhit Walking down the Street, heeft een nieuw label opgericht: Electricity. Wie de opvallende Amerikaan tegenkomt in de Sugar Factory of elders tijdens het ADE; vraag hem gerust om zijn ADE Sampler vol eigen remixen. Robert Owens brengt binnenkort zijn track 'I'll Be Your Friend' opnieuw uit, inclusief remixenpakket met werk van o.a. Jamie Jones. De Brit met Ierse en Indische roots Seamus Haji heeft veel nieuw materiaal gedropt op zijn label 'Big Love' en staat net als zijn MN2S collega's te popelen om dat te laten horen vrijdag de 22ste.
Time-table MN2S Sugar Factory
23:30 - 00:45 Robert Owens
00:45 - 01:45 Seamus Haji
01:45 - 02:45 Full Intention
02:45 - 04:00 Alex Gaudino
04:00 - 05:00 Ron Carroll
Kaarten kosten 15 euro in de voorverkoop via www.sugarfactory.nl en 17 euro aan de deur. Gratis entree met officieel ADE polsbandje (vol=vol).
Meer info ook op www.mn2s.com.
IJland is een unieke locatie aan het IJ, met een prachtig uitzicht op de skyline van Amsterdam. Van clubnachten en liveoptredens tot zakelijke events en feesten. Capaciteit: tot 1500 personen. Locatie adres: Tt. Vasumweg 171 - 1033 SG Amsterdam. Website: https://ijland.nl/ Oppervlakte: ruim 2400 m2. Entreeprijs: Vanaf gratis - verschilt per event