Opvallend feestje: Ome Ko

Partyscene Redactie | 25 juni 2009
headlines

"Ome Ko heeft het na jaren in de autobranche wel gezien vond het toch nodig om samen met Tante Truus, z’n vrouw, de glamour en glitter van de showbizz in te stappen. Met z’n gevolg aan familie en foute, maar lieve en goudeerlijke vrienden gaat ‘ie nu supergezellige feesten en partijen organiseren op diverse locaties in Amsterdam en het allereerste feestje vindt plaats in Club 8 op vrijdag 26 juni a.s", aldus het persbericht wat de Partyscene.nl redactie in de mailbox vond.

De interesse was, in combinatie met de opvallende afwijkende flyer direct gewekt. De flyer, ontworpen door Moritz von Graevenitz a.k.a. ITZNITZ beeldt de (fictieve) Jordanese familie van Ome Ko af door middel van strakke, grafische logo's. Een opvallend contrast. Na enig onderzoek blijkt dat achter Ome Ko de mensen van TWSTd Agency, Jenny Duvall, Kobyashi & Club 8 schuil gaan.

flyer

Ook de muzikale invulling is goed met o.a Mr Dexter, sexy moeder Miss Wannabe A Star en Arunja Schiks. Dit “onprofessioneel supertalent”, zoals de filmmaker van zijn korte docu hem noemt, won in 2008 Vinylized en wist de finale van de Grote Prijs te bereiken. Hij scoorde samen met zijn drukbezette maatje Willie Wartaal nog een top tien hit met het nr. ‘Konijntje‘. Verder zijn ook Estaw en het duo Sven & Tettero van de partij.

De deuren gaan open vanaf 23.00 en sluiten pas om 6:00. Kaarten aan de deur kosten €7,50.

ome ko

Meld je aan voor de
en ontvang het laatste partynieuws