Sound of Love: Valentine Edition

Partyscene Redactie | 22 januari 2009
headlines

Sound of Love organiseert een speciale Valentijns editie, ten bate van Dance4Life.

De speciale Valentine Edition van Sound of Love vindt plaats op vrijdag 13 februari in de Amsterdamse club Escape. Sound of Love staat voor de warme en liefdevolle house, die mensen uit het uitgaansleven bij elkaar brengt en een dag als Valentijn kan dan natuurlijk niet onopgemerkt voorbij gaan. En let op, want om 00.00 uur is het natuurlijk Valentijn en daarom mogen alle verliefde stellen tussen 23.00 en 00.00 uur gratis naar binnen. Je wordt dan wel gevraagd een kleine donatie te doen voor Dance4Life, want deze editie van Sound of Love staat in het teken van Dance4Life.

sound of love

Op deze speciale editie zijn dan ook Dance4Life ambassadeurs aanwezig. Zo staan ambassadeurs als Don Diablo en Jesse Voorn achter de decks, maar ook dj’s als Gregor Salto, Firebeatz, Baggi Begovic en het Anja Sound Of Love Soundsystem dragen de organisatie een warm hart toe. Kaarten kosten 12,50 euro in de voorverkoop en een groot gedeelte van de opbrengsten van de kaartverkoop gaan naar Dance4Life, die daarmee haar wereldwijde scholenprojectenmogelijk maakt. Dance4Life is een internationale organisatie die zich samen met jongeren inzet om de verspreiding van hiv en aids terug te dringen.     

Meer info vind je op www.dance4life.nl en op www.soundoflove.nl.

Meld je aan voor de
en ontvang het laatste partynieuws

IJland is een unieke locatie aan het IJ, met een prachtig uitzicht op de skyline van Amsterdam. Van clubnachten en liveoptredens tot zakelijke events en feesten. Capaciteit: tot 1500 personen. Locatie adres: Tt. Vasumweg 171 - 1033 SG Amsterdam. Website: https://ijland.nl/ Oppervlakte: ruim 2400 m2. Entreeprijs: Vanaf gratis - verschilt per event