Ferry Corsten Solo in Ahoy’ Rotterdam

Partyscene Redactie | 27 juni 2007
headlines

Met maar liefst zeventien jaar studio-ervaring, een dubbele rij gouden platen aan de muur, tienduizenden airmiles op zak als dj en een recente uitverkiezing tot de nummer zes van deze planeet in de DJ Mag Top 100 geldt Ferry Corsten als één van de grootste dance-artiesten ter wereld. Zijn hits ‘Out Of The Blue’ uit 1999 (als System F), ‘Gouryella’ uit 1999 (als Gouryella), ‘Barber’s Adagio For Strings’ uit 2000, ‘Punk’ uit 2001, ‘Rock Your Body Rock’ uit 2003, ‘Fire’ uit 2006 en ‘Beautiful’ uit 2007 (alle uitgebracht onder zijn eigen naam Ferry Corsten) hebben overal ter wereld de dansvloeren in extase gebracht. Ferry’s meest recente artiestenalbum ‘LEF’ is overal een dikke hit geworden – met de singles ‘Fire’, ‘Junk’ en ‘Beautiful’ - en is één van de best verkochte dance-albums uit 2006 in Amerika.
Full of Ferry
Ferry: “Door de jaren heen heb ik veel club- en charthits gehad onder een aantal verschillende artiestennamen. Vier jaar geleden heb ik echter besloten om onder mijn eigen naam Ferry Corsten muziek uit te brengen en op te treden, en mijn sound te verbreden. Je kunt dus zeggen dat ik mijn verschillende maskers heb afgedaan.”

Op 27 oktober vindt in de Rotterdamse Ahoy’ een wervelend evenement plaats rond Ferry Corsten met als thema ‘Masquerade’ en daarmee refererend aan het feit dat de artiest Corsten zijn maskers aan de kant heeft gelegd. Na eerder mega-events rond Carl Cox (drie edities) en Armin van Buuren (twee afleveringen) volledig te hebben georganiseerd in de legendarische Ahoy’, zal UDC wederom een baanbrekend dance-evenement rond een wereldartiest geven. Full On Ferry is enerzijds een event waarbij de verschillende muzikale kanten van Ferry Corsten tot uiting komen; trance, techno en electro. Anderzijds is het een feestelijke samenkomst van bevriende dj’s en producers die net als Ferry onder diverse aliassen muziek hebben uitgebracht. “Met deze artiesten wil ik graag een grote party organiseren met de nadruk op party. Een dance-event draait natuurlijk primair om de beleving van alle aanwezigen en niet louter om één persoon. Het is daarom vooral de samenwerking met uiteenlopende artiesten dat me aanspreekt in een gigantisch event als dit.”
Ferry Corsten
Hoewel Ferry Corsten in de geschiedenisboeken vermeld staat als de belangrijkste vormgever van de Dutch trance, is hij een artiest die zijn muzikale grenzen constant opzoekt en verlegt. Tijdens Full On Ferry zal het zwaartepunt daarom komen te liggen op het brede muzikale spectrum waarvoor hij als producer en dj staat. De labeleigenaar van Flashover en Aleph Recordings benadrukt echter dat totaalbeleving essentieel is tijdens zijn toonaangevende evenement in Ahoy’. Het thema ‘Masquerade’ zal tot in de kleinste details uitgewerkt worden in decoratie, visuals en performance acts. “Het mysterieuze en spannende karakter van de maskeradeparty in Ahoy’ creëert hetzelfde avontuurlijke gevoel voor de bezoekers van het feest als wat ik ervaar tijdens studiowerk en dj-optredens.”



De ticketverkoop start 2 juli a 39 euro via Ticketbox en de reguliere voorverkoop adressen. E-Tickets via www.udc.nl / www.fullonferry.com

Ferry Corsten – Fire

Meld je aan voor de
en ontvang het laatste partynieuws

IJland is een unieke locatie aan het IJ, met een prachtig uitzicht op de skyline van Amsterdam. Van clubnachten en liveoptredens tot zakelijke events en feesten. Capaciteit: tot 1500 personen. Locatie adres: Tt. Vasumweg 171 - 1033 SG Amsterdam. Website: https://ijland.nl/ Oppervlakte: ruim 2400 m2. Entreeprijs: Vanaf gratis - verschilt per event