Vanavond worden de volgende collector items (en vele andere) geveild voor Azie.
- Expornstar champagne
- Carl Cox T-shirt
- 2 passe-partouts voor het Amsterdam Dance Event 2005
- Gesmashte gitaar van Junkie XL, gesigneerd
- Sensation White cd, gesigneerd door alle dj’s die er gedraaid hebben
- een litho van Mystery Land, gesigneerd door de kunstenaar himself, Dadara
- gesigneerde cd’s en pet van en door Michel de Hey
- Philips hoofdtelefoon
- Short term memory spel van Chemistry
- Kopspijkers hamer, gewonnen door Horence Cohen
- shirts en gesigneerde 7inch van Electronation
- poster van 1e editie Dance Valley
- plaat Jungle Brothers, gesigneerd door alle leden van de band
- kaarten Awakenings Westergasfabriek
...en vele, vele andere items. Bieden dus!