Eerst een terrorist overmeesteren, nu hoofdrolspeler in een film!

Jesse Blokdijk | 19 december 2017
lifestyle

Het leven van de drie mannen Spencer Stone, Anthony Sadler en Alek Skarlatos staat op zijn kop sinds 2015. In dit jaar overmeesterden zij een terrorist, die het doel had om een aanslag te plegen in de sneltrein van Amsterdam naar Parijs. Dat verhaal is nu verfilmd. Niemand minder dan Clint Eastwood heeftde film geregisseerd.

Bijzondere acteurs

De film die in februari in première gaat heeft bijzondere hoofdrolspelers, namelijk de drie echte helden. Spencer Stone, Anthony Sadler en Alek Skarlatos zullen zelf op het witte doek te zien zijn. Hiermee wil Clint Eastwood meer emotie in de film overbrengen.

De trailer is al te vinden op YouTube, check hem hieronder:

Meld je aan voor de
en ontvang het laatste partynieuws

IJland is een unieke locatie aan het IJ, met een prachtig uitzicht op de skyline van Amsterdam. Van clubnachten en liveoptredens tot zakelijke events en feesten. Capaciteit: tot 1500 personen. Locatie adres: Tt. Vasumweg 171 - 1033 SG Amsterdam. Website: https://ijland.nl/ Oppervlakte: ruim 2400 m2. Entreeprijs: Vanaf gratis - verschilt per event