
Foto via Rukes.com.
De meeste artiesten kiezen ervoor om het vervolg op een album binnen een aantal jaren uit te brengen, maar Porter Robinson neemt zijn tijd en geeft ‘Worlds 2’ pas over 1027 jaar uit. Althans, dat zegt hij op Twitter.
WORLDS 2 COMING OUT IN THE YEAR 3044, JUST SCHEDULED IT WITH ITUNES
— porter robinson (@porterrobinson) 31 oktober 2017
RARE NEW COLLABS WITH "PORTER ROBINSON 2"
BEST SONG IS SAD MACHINE 2
LEES OOK: Kygo's nieuwe album is kort maar krachtig
De reden hiervan is het commentaar op zijn nieuwe project Virtual Self. De eerste single die hij onder deze naam uitgaf heet’ EON BREAK’ en is heel anders dan het materiaal dat hij als Porter Robinson uitbrengt. Volgens sommigen is het nummer gewoonweg bagger slecht. Het is duidelijk dat het hier om een andere stijl gaat en de smaak van artiesten blijft nou eenmaal niet voor eeuwig hetzelfde.
Laten we toch maar hopen dat hij deze stijl niet vertaald naar Porter Robinson, maar dat hij daar zijn kwaliteit waarborgt. Waar hij verder voor kiest om uit te brengen moet hij volledig zelf weten.