Festival ontruimd wegens processierupsen

Fenna Kiebert | 27 juni 2019
nieuws

Bron beeld: Wikipedia, Eikenprocessierups, Sarefo

Op het Vlaamse festival Rock Werchter is het festivalterein ontruimd. De reden hiervoor zijn de processierupsen die op de bomen bij het podium The Barn werden aangetroffen. De haartjes van processierupsen kunnen jeuk, uitslag en irritaties veroorzaken. De ruimte rond de bomen is afgezet en de brandweer is ingeschakeld om de rupsen te verdelgen.  

LEES OOK: Festivals treffen maatregelen wegens hitte

Rock Werchter

Rock Werchter is een pop- en rockfestival dat plaatsvindt in het dorpje Werchter, in het Vlaamse deel van België. In 1975 werd het festival voor het eerst gehouden. Het is het grootste festival in België en een van de grootste en bekendste ter wereld. Het festival hanteert geen miniumleeftijd, dus iedereen is welkom.

In de bomen die bij een podium op Rock Werchter staan, zijn de rupsen dus gevonden. Het gebied is gelijk afgezet en de rupsen worden verdelgd. 

 

 

Meld je aan voor de
en ontvang het laatste partynieuws