Calypso Tunes, Calypso 2001 - Rotterdam, 3 juni

Partyscene Redactie | 1 januari 2005
party reports

Pinksterzondag of niet, Awakenings in Now & Wow of niet, het maakt niet uit: De eerste Zondag van de maand van zeven tot twaalf staat in het teken van de Calypso Tunes. Met als thema "Liefdadigheid", zilver als kledingvoorschrift en Olav Mol als gastpresentator van ceremoniemeester Ronald Molendijk volgde deze Calypso Tunes weer de succesverzekerde lijn van de voorgaande afleveringen.











Zoals voorheen waren ook nu de kaarten voor deze 8e en voorlaatste aflevering van het concept van Verse Geesten in een recordtempo verdeeld. Of de naam van Olav Mol op de flyer hier debet aan was viel te betwijfelen. Het uitnodigen van de RTL5 Formule 1 presentator was waarschijnlijk voor parttime autocoureur Molendijk een ideale manier om zijn positie in de circuitscene te verbeteren. Hoewel deze perfecte lobby misschien scheve gezichten zou kunnen geven, stond Mol zeker zijn mannetje op het podium. Zo verraste hij vriend en vijand door een half uur solo de zaal te bespelen met zijn cd collectie. Als volleert publieksspeler liet hij, naast opzwepende hits van zowel Madonna als Micheal Jackson, verschillende dansklassiekers de revue passeren. Hoewel de cd spelers het uitbundig springende publiek niet konden verdragen, zal het merendeel van het publiek weinig getreurd hebben om de mindere mixkwaliteiten van het RTL sport boegbeeld. Disco en dance werden gedraaid, dus Calypso ging los.










Het thema "Liefdadigheid" werd ingevuld door een spontane inzamelactie voor het Sophia Kinderziekenhuis. Zo werd in een pause van enkele minuten een kleine vijfentwintighonderd gulden ingezameld voor een kinderbioscoop in het ziekenhuis.






Als toevoeging op het optreden van Olav Mol verzorgde een zangeres voor een spetterende vertolking van onder andere "Fame". Molendijk zorgde met publiekslievertjes zoals "Boogie Wonderland" en "Jump Around" en zijn nieuwe nummer "I Just Can't Stop" voor de gezelligheid en euforie onder het trendgevoelige discodance publiek.










Op 1 juli zal de volgende en tevens laatste aflevering van de Tunes weer de Calypso zaal vullen. Het thema "Overdaad" typeert hier dan de strikt verplichte Gouden dresscode. Hoewel de entreeprijs voor dit eindfeest naar vijftig gulden is getrokken, moet gezegd worden dat hierbij wel een mini-champagnefles zit inbegrepen (aldus de geruchten!).






Koning, Keizer, Admiraal... Disco willen we allemaal

Foto's: Jos en Gerwin

Meld je aan voor de
en ontvang het laatste partynieuws