
Avicii gaat heel de wereld rond om op te treden, dus reist hij vaak. Daarom hier tien reisgewoontes van de Zweed.
- Hij vliegt in een privévliegtuig, dat is noodzakelijk want Avicii vliegt meer dan 600 keer per jaar.
- Wanneer hij vliegt draagt hij een joggingsbroek van Stone Island, want die zit lekker comfortabel.
- De beste maaltijd die hij ooit at was bij Sublimotion op Ibiza. Er was plek voor slechts twaalf mensen en er werden foto’s op de muur geprojecteerd tijdens het eten.
- Op tournee traint hij drie keer per week voor zichzelf.
- Het beste strand waar hij ooit geweest is, was op Formentera. “Het zand voelde aan als poeder en het water was schitterend”.
- Het eerste wat hij doet als hij op zijn hotelkamer komt is zijn MacBook erbij pakken.
- Als je onderweg bent kan je niet altijd goed slapen, daar heeft hij vrede mee gekregen. Hij is begonnen met mediteren nu en dat helpt.
- Hij kan geen dag zonder ‘snus’, een soort nicotinemiddeltje, hij koopt het in Stockholm en neemt het overal mee naar toe.
- Zijn mooiste optreden gaf hij in Haïti, midden in bergen met uitzicht op een haven draaien voor 6000 springende mensen.
- Hij neemt drie tassen mee, twee in de bagageruimte en één bij de hand. Alle drie de tassen zijn zwart.