Dinsdagavond draait Marcello 'Twisted’ in dj café Twstd

Partyscene Redactie | 10 augustus 2002
headlines


Met een max van 75 bezoekers, twee bierpompen, box-in-the-box isolatie, stampend soundsystem en iedere avond gast-dj’s is Twstd aan de Amsterdamse Weteringschans 157 het ultieme dj café. Vanavond is dj Marcello te gast. Vanaf een uur of half negen is de oud-resident van de iT aanwezig om zich van een andere kant te laten zien. Of vooral horen want Marcello is gevraagd om z’n vaste draaistijl voor een keer te laten voor wat het is en ‘Twisted’ te gaan. Eerder deed Steve Rachmad al hetzelfde en binnenkort zal ook Lucien Foort een verrassende set draaien vol ongewoons en bijzonders.
Niet alleen op dinsdag staan er dj’s in Twstd, op woensdag kun je er terecht voor Acapulco Nights en iedere donderdag zijn de decks open voor iedereen die z’n platenkoffers meeneemt. Op maandag staat de nieuwe avond ‘Bootleg’ op het programma. Meer info over Twstd, waar je het kunt vinden en wat er te doen is vind je op de website.

(toegevoegd:08-10-2002/11:01)

Meld je aan voor de
en ontvang het laatste partynieuws

IJland is een unieke locatie aan het IJ, met een prachtig uitzicht op de skyline van Amsterdam. Van clubnachten en liveoptredens tot zakelijke events en feesten. Capaciteit: tot 1500 personen. Locatie adres: Tt. Vasumweg 171 - 1033 SG Amsterdam. Website: https://ijland.nl/ Oppervlakte: ruim 2400 m2. Entreeprijs: Vanaf gratis - verschilt per event