Nightcode is de opvolger van het opgedoekte Belgische dance-blad Out Soon. Het magazine, gratis verkrijgbaar in diverse platenzaken, bars, cafés, kledingzaak bij onze Zuiderburen, heeft zijn lezers gevraagd om binnen 18 verschillende categorieën hun favorieten te kiezen. Hieronder de resultaten.
Toegeven, de prijs voor beste website en magazine (NightCode) is misschien niet helemaal objectief. Maar als iemand in België een betere club kent dan de Brusselse Fuse, of een populairder feestje dan I Love Techno in Gent en een betere nationale dj dan Pierre, dan horen wij dat graag.
Hieronder de uitslag:
Best Belgian DJ
01 Pierre
02 Dr Lektroluv
03 Ghost
04 Deg
05 Marco Bailey
06 Spacid
07 Kr!z
08 Coone
09 Dave Lambert
10 2 Many dj's
Best Belgian Producer
01 The Subs
02 Spirit Catcher
03 Compuphonic
04 Kolombo
05 Aeroplane
06 Tom Hades
07 CJ Bolland
08 Dimitri Andreas
09 Ramon Tapia
10 Vernon & DaCosta
Best Belgian Live Act
01 The Subs
02 Soulwax
03 Soul Designer
04 Goose
05 Shameboy
06 Tom Dazing
07 dEUS
08 Compuphonic
09 Spirit Catcher
10 Front242
Best Belgian New Talent
01 Amtek & E-Freak
02 Double U Jay
03 Tom Dazing
04 Pete Howl
05 Franchi
06 Sound Of Stereo
07 Massimo Girardi
08 Tecnum
09 Jelly Bellies
10 Cook-E & Matik
Best Belgian Label
01 R&S
02 Music Man
03 Toys For Boys
04 Lessizmore
05 Lektroluv
06 GS2
07 Eskimo
08 Curle
09 Token
10 El Futuro
Best Belgian Club
01 Fuse
02 Café d'Anvers
03 Silo
04 La Rocca
05 H2o
06 Noxx
07 Decadance
08 Dirty Dancing
09 Pulse Factory
10 Culture Clubs
Best Belgian Party
01 I Love Techno
02 Groove City
03 Tomorrow Land
04 Kozzmozz
05 Forma.T
06 Ten Days Off
07 El Futuro
08 Beats Of Love
09 Circoloco
10 City Parade
Best International DJ
01 Sven Väth
02 Richie Hawtin
03 Laurent Garnier
04 Boys Noize
05 Dave Clarke
06 Armin Van Buuren
07 Ricardo Villalobos
08 Carl Cox
09 John Digweed
10 Jeff Mills
Best International Producer
01 BookaShade
02 Laurent Garnier
03 Ricardo Villalobos
04 Boys Noize
05 Justice
06 Dubfire
07 Marc Romboy
08 Paul Kalkbrenner
09 Efdemin
10 Apparat
Best International Label
01 Minus
02 Ed Banger
03 Cocoon
04 Get Physical
05 Boys Noize Records
06 Bedrock
07 Defected
08 Armada
09 Warp
10 Border Community
Best International Live Act
01 BookaShade
02 Underworld
03 Daft Punk
04 The Advent
05 Justice
Best International New Talent
01 Raresh
02 Surkin
03 Brodinski
04 Johnny D
05 Deadmau5
Best Album
01 MGMT: Oracular Spectacular
02 Loco Dice: 7 Dunham Place
03 The Subs: Subculture
04 SoulDesigner: Evolutionism
05 Booka Shade: The Sun & The Neon Light
Best Single
01 Sis: Trumpets
02 MGMT: Kids (Soulwax remix)
03 RadioSlave: Grindhouse (Dubfire Planet Terror remix)
04 Crookers: Knobbers
05 Robert Babicz: Dark Flower (Joris Voorn remix)
Best TV Show
01 TopGear
02 Lost
03 Tracks
04 Family Guy
05 Going Out
06 The Simpsons
07 De Slimste Mens Ter Wereld
08 South Park
09 Heroes
10 Dexters
Best Magazine
01 NightCode
02 Humo
03 P Magazine
04 Out Soon
05 Trax
Best Radio
01 Switch
02 Rotationz
03 Warm FM
04 Pure FM
05 Mish Mash
Best Website
01 NightCode
02 Facebook.com
03 TheClubbing.com
04 AfterClub.be
05 Kozzmozz.com