
Het eerste album van Sam Feldt zat er al een tijdje aan te komen, en na een reeks singles is de debuutplaat met de inspirerende naam Sunrise eindelijk uitgebracht. Wat meteen opvalt: veel van zijn nieuwe tracks zijn covers van oude popsongs.
De track ‘Be My Lover’ is natuurlijk een cover van de gelijknamige houseklassieker van La Bouche, ‘Save Tonight’ is ooit gemaakt door de Zweedse poprocker Eagle-Eye Cherry, en ‘Just Dropped In (My Contition)’ was een liedje van Kenny Rogers & The First Editionuit 1968 dat we vooral kennen uit de film The Big Lebowski.
Zo laat Sam op niet heel subtiele wijze zien wat de invloeden zijn voor zijn altijd opgewekte popliedjes (want dat zijn het). Check het album zelf hieronder.